Didžioji teleportacija vaikus į žaidimų pasaulį kvies keturiuose didžiuosiuose šalies miestuose

Naujas edukacinis šou vaikams „Didžioji teleportacija į žaidimų pasaulį“ skelbia apie gastroles Lietuvoje. Interaktyvus spektaklis ikimokyklinio amžiaus vaikus į žaidimų pasaulį pakvies keturiuose didžiuosiuose šalies miestuose. 2022-ųjų metų pradžioje bus surengti keturi „Didžiosios teleportacijos į žaidimų pasaulį“ inovatyvūs šou: vasario 13 d. Girstučio kultūros rūmuose Kaune, vasario 20 d. Šiaulių kultūros centre ir vasario 27 d. Klaipėdos koncertų salėje, kovo 27 d. Compensa koncertų salėje Vilniuje.

Bilietus į nepakartojamus edukacinius šou „Didžioji teleportacija į žaidimų pasaulį“ jau galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete.

„Interaktyvus spektaklis „Didžioji teleportacija į žaidimų pasaulį“ vaikams yra ne tik pramoga, bet ir edukacinė programa, per žaidimą mokanti vaikus tinkamai elgtis virtualioje aplinkoje. Mokysime nebendrauti su nepažįstamais, neatskleisti slaptažodžių, atpažinti ir stabdyti patyčias. Be to, jaunimui vis daugiau laiko praleidžiant prie ekranų, skatinsime nepamiršti fizinio aktyvumo, išmokysime daryti akių mankštą ir kitus sveikatingumo pratimus“, - teigia naują edukacinį spektaklį pristatanti kūrėjų komanda.

Naująjį spektaklį vaikams „Didžioji teleportacija į žaidimų pasaulį“ režisuoja žinomas kino režisierius ir pedagogas Mantas Verbiejus, režisavęs didelės sėkmės sulaukusius miuziklus ir roko operas „Paryžiaus katedra“, „Jėzus Kristus superžvaigždė“, „Lituanica“, dokumentinius ir vaidybinius kino filmus, bei daugybę muzikinių vaizdo klipų.

Edukacinio šou „Didžioji teleportacija į žaidimų pasaulį“ muzikos autorius yra kompozitorius, dainų autorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris, dainininkas ir buvęs grupės „B'Avarija“ narys Deivydas Zvonkus. Pagrindinius vaidmenis atlieka teatro ir kino aktoriai Paulius Valaskevičius, Sima Tarvydaitė ir Justas Vanagas

Abejingų nepaliksiantis interaktyvus šou spektaklis vaikams „Didžioji teleportacija į žaidimų pasaulį“ pasakos istoriją apie amžinai išsiblaškiusį profesorių H2O, kuris dienomis pardavinėja ledus, o naktimis kuria teleportacinį mechanizmą. Vieną dieną proferorius, kartu su jaunaisiais draugais Roka ir Roku, išmėgins naująjį išradimą ir mėgins teleportuotis į viduramžius. Deja, supainiojęs laidus, profesorius atsidurs ne praeities laikuose, o interneto žaidime. Ištikimi bendražygiai Roka ir Rokas, kartu su jaunaisiais spektaklio žiūrovais, leisis į nuotykių kupiną kelionę, kurios tikslas - išvaduoti antivirusinės programos bokšte įstrigusį profesorių H2O.

Inovatyvaus spektaklio „Didžioji teleportacija į žaidimų pasaulį“ žiūrovai taip pat dalyvaus spektaklyje. Visi vaikai gaus stebuklingas jėgas suteikiančias šviečiančias LED apyrankes - žybsius, su kurių pagalba padės Rokai ir Rokui vykdyti specialias užduotis. Jaunieji žiūrovai ne tik pramogaus, bes ir bus mokomi saugiai elgtis internete, užkirsti kelią patyčioms virtualioje erdvėje ir lavins fizinės mankštos įgūdžius. Vaikų lauks nuotaikingos dovanėlės, o po spektaklio jie galės nusifotografuoti su profesoriumi ir jo draugais.

2021-12-15

Pasidalykite šia istorija!

Aš tavo draugas - reklaminis baneris