Aš is savo varpinės galiu pasakyti, kad yra gaila jog mano vaikystėje tokio pobūdžio spektaklių nebuvo. Man labai patiko ir aš labai džiaugiuosi kad toks spektaklis atsirado Lietuvoje.
DarjaKot

Labai džiaugiamės turėje tokią puikią sekmadienio popietę ❤️ tai buvo pirmas sūnaus renginys, kadangi jam dar ne pilnai dveji, šiek tiek baiminausi kaip seksis issėdėti, tačiau šviesos, garsai, dronas (ypač jis) ir salėje buvusių vaikų juokas bei geros emocijos labai ji itraukė. Renginio pabaigoje jau pradėjo muistytis, tad labaaai laiku buvo Draugų daina, vyrutis sušoko šokį (o man dar kurį laiką, mintyse skambėjo). Tikrai patiko, rekomendavome jau ir keliems
vyresniems draugams ❤️

❤️

Labai patiko! Ir vaikučiams ir tėveliams 🥰🙊 Likom sužavėti ir iškeliavom labai gerom emocijom!❤️

Greta Lebedeva

Vakar buvome su vaikais, tai vaikams labai patiko, ypac mūsų penkerių sūnui, kuris visą vakarą kalbėjo apie spektaklį 😅 asmeniškai man patiko, kad ne per ilgas, pats tas, nes buvome ir su trimete dukra, kuri spektaklį išsedėjo puikiai, bet jeigu dar
pusvalandis jau tikriausiai galo nebūtume matę 😅 spektaklis naujoviškas, su visom technologijom, lengvai ir smagiai susižiūrimas, mes užskaitom!

😊
Karolina MARC
Mūsų vaikai visą laiką dainuoja šią dainą! Kaip smagu !!!! 🎉👌❤️
Karolina MARC
Pati nebuvau, bet buvo vyras su sūnumi, kuri kažkuo nauju sudominti labai sunku, tai grįžo su geriausiomis emocijomis, labai patenkintas ir sakė nori vėl į tokį eiti :))
Žiūrovė